Konsultacje, audyty

Skonsultuj z nami swój pomysł.

Przeanalizujemy jego opłacalność i funkcjonalność.

Co możemy zaproponować?

Przede wszystkim konsultacje.

Skontaktuj się z nami, opisz swój pomysł, oczekiwania lub problem z jakim się borykasz.

Postaraj się opisać jak najbardziej szczegółowo całe zagadnienie.

Jeśli dysponujesz jakimikolwiek dokumentami, które pozwolą nam naświetlić zagadnienie prześlij je nam (wszelkie przesłane dokumenty nie wyjdą poza nasze biuro, a w przypadku nie podjęcia współpracy zostaną niezwłocznie usunięte).

Audyt.

Jeśli masz potrzebę przeprowadzenia audytu na swojej infrastrukturze sieciowej zrobimy go dla ciebie. Niezależnie czy jest to audyt już istniejącej sieci czy kontrolny przed odbiorem technicznym nowo pobudowanych odcinków.

Znajdziemy słabe punkty twojej sieci.

Wskażemy problemy i rozwiązania jakie można zastosować by poprawić jakość i bezpieczeństwo twojej sieci.

Po przeprowadzonym audycie otrzymasz kompletny raport o stanie twojej infrastruktury jak i wstępny kosztorys w przypadku konieczności jej modernizacji.

Wizje lokalne

Planujesz inwestycje i potrzebujesz określić zakres prac, kosztorys lub ustalić jakie utrudnienia mogą wystąpić podczas prac.

Nic prostszego.
Zleć nam wykonanie wizji lokalnej.
Efektem będzie raport ze szczegółowym opisaniem koniecznych do wykonania prac, sugestią użytej technologii do budowy sieci, materiałów jak i wskazaniem elementów problematycznych przy realizacji inwestycji oraz metod i sposobów rozwiązania tych zagadnień.
 
Prawidłowo wykonana wizja lokalna, z udziałem doświadczonych instalatorów gwarantuje utrzymanie terminów realizacji inwestycji jak i utrzymanie budżetu na zaplanowanym poziomie.
 

Wszystko zaczyna się od pomysłu

Skonsultuj z nami swoją wizję, zaoszczędzisz czas i pieniądze.