Nasza oferta

Zapewnienie materiałów do realizacji projektów.

Nie zajmujemy się stricte samym obrotem materiałami do budowy sieci, ale dużą część powierzonych nam projektów wykonujemy na własnych materiałach zapewniając ich dostępność na czas prac.
 
Dzięki temu nasi Klienci mogą obniżyć koszty budowy, być pewnymi że niczego nie zabraknie a dodatkowo nie zostaną z resztkami niezużytego, zbędnego materiału. 

Zapraszamy do naszych sklepów internetowych. Zakupu możesz dokonać w jednym z dwóch sklepów.

Pierwszy sposób to tradycyjny sklep internetowy. Obsługuje klientów indywidualnych oraz B2B. Z racji tego że dopiero zaczynamy przygodę ze sprzedażą on-line asortyment jest dość skromny. Postaramy się dodawać minimum 10 nowych produktów na dobę a przede wszystkim utrzymywać prawidłowy stan asortymentu na stronie sklepu – zgodny ze stanem faktycznym. Jeśli czegoś Państwo nie znaleźli w naszym sklepie – prosimy o telefon, zapewne posiadamy to na stanie. Czas realizacji zamówień wynoszą od 3 do 5 dni roboczych (przy towarze drobnym, wysyłanym za pośrednictwem kuriera). Maksymalny czas do wysłania zamówienia nie może przekroczyć 10 dni roboczych (zapis w regulaminie sklepu – zakładka odszkodowania). Część z sprzedawanych towarów musi też zostać skompletowana i zmontowana przed wysyłką, a czasami też spersonalizowana, na co także wpływa czas realizacji zamówienia. Te wszystkie niedogodności rekompensujemy cenami w naszym sklepie. W najbliższym czasie zredukujemy czas wysyłki, a naszym celem jest osiągnięcie wyniku. Zamówienie = Wysyłka w 24h.

Drugi sposób to zakup na zasadzie przedsprzedaży. Jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla klientów B2B działających w branży telekomunikacyjnej z wpisem do PKD 42.22.Z . W tym sklepie musisz się zarejestrować i zostać pozytywnie zweryfikowany. Każdy z umieszczonych w nim produktów już został zamówiony i opłacony (lub pokryty gwarancją bankową). Przy składaniu zamówień zwróć uwagę na termin dostawy oraz naliczony podatek (w szczególności stawkę VAT na dany produkt). Na każdy produkt wraz z dostarczeniem go, otrzymają państwo polską fakturę wystawioną przez importera zarejestrowanego w Polsce (Polska faktura VAT). Gwarancja na produkty wynosi 12 miesięcy od daty dostarczenia. Produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty do wprowadzenia na teren EU.

Skup sprzętu sieciowego, materiałów do budowy sieci. Chętnie odkupimy od Państwa zalegający materiał. Niedługo, bo do końca kwietnia 2024r. opracujemy specjalny formularz i umowę na podstawie której będziemy skupywali sprzęt sieciowy i elementy do jej budowy. Będzie on udostępniony na naszej stronie internetowej. Oferta jest skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych. Sprzęt ani materiały zakupione na podstawie w/w umowy nie będą przeznaczone do odsprzedaży.

Obecnie nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Większość materiałów przez nas oferowanych znajduje się w Lublinie, ale odbiór osobisty jest możliwy tylko w szczególnych przypadkach, ustalonych indywidualnie.